Užuolaidos

Užuolaidos yra vienas iš dekoratyvių erdvės elementų, kuris sukuria tam tikrą nuotaiką, pabrėžia interjero stilistiką, įneša naujos faktūros ar spalvos.  Užuolaidos yra kabinamos ant karnizų, kurių dizainą išsirenkate Jūs, pagal bendrą interjerą- ar tai būtų dekoratyvus klasikinis ar minimalistinis karnizas. Taip pat, norint išvengti karnizo yra galimybė kabinti užuolaidas ant lubinio ar sieninio bėgelio, kuris yra paslėpiamas audinio karūnėle, arba tiesiog montuojamas nišoje.

Užuolaidos yra skirtstomos į dienines, tarpines bei naktines, priklausomai nuo to, ko reikalauja erdvė: ar langai yra saulėtoje pusėje,  arti kaimynai ar tiesiog reikalingas privatumas, neuždengiant lauko šviesos.

Naktinės užuolaidos dažnai yra siūnamos su pamušalu, tam kad suteikti užuolaidai pūstumo, tūrio ir galutinis vaizdas atrodytų išpildytas. Taip pat, yra apsaugojantys nuo saulės kaitros, visiškai užtamsinantys ar garsą slopinantys pamušalai.

Užuolaidų audiniai yra audžiami iš skirtingų medžiagų- vilna, linas, medvilnė, poliesteris, viskozė ir t.t.  Renkantis audinius, reikėtų atkreipti dėmesį į kritimą, raštą, spalvinę gamą bei ar tas audinys Jums sensoriškai yra malonus.

Papuošus erdvę užuolaidomis, ji akimirksniu tampa jaukesnė, intymesnė bei išpildyta nuo-iki.