Prekių pristatymas/grąžinimas

Prekių pristatymo sąlygos

Užsiregistruodamas arba pateikdamas užsakymą Pirkėjas besąlygiškai patvirtina, jog jis turi teisę pirkti www.decosense.lt internetinėje parduotuvėje. Pirkėjas suformuoja ir pateikia www.decosense.lt internetinėje parduotuvėje prekių užsakymą, atlieka apmokėjimą ir gauna elektroniniu paštu Pardavėjo patvirtinimą, kad Pirkėjo užsakymas yra priimtas ir apmokėjimas gautas.
Prekių pristatymo terminas nurodomas prie kiekvienos prekės užsakant prekes. Jeigu prekes turime sandėlyje, Klientui jas pristatysime ne vėliau kaip per 1-5 darbo dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą išsiuntimą Klientui. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, www.decosense.lt internetinė parduotuvė įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo klausimus. Pirkėjo užsakytos prekės pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu.

 

Grąžinimo taisyklės

Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo prekės gavimo, grąžinti prekę pardavėjui ir pakeisti ją kita preke. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, pirkėjas turi teisę per 14 dienų grąžinti prekę pardavėjui, o pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 30 dienų. Prekes galima grąžinti jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Keičiant ar grąžinant kokybiškas prekes, siuntimo kaštai tenka Pirkėjui. Prekės kokybės garantija netaikoma toms prekėms, kurios netinkamai laikomos, naudojamos, surenkamos ne pagal instrukcijas, naudojamos ne pagal paskirtį, pakeistos ar valomos netinkamomis priemonėmis ir būdais.