Kilimai

Namų jaukumą kuriame detalėmis. Kilimas- savotiškas paveikslas ant grindų, kuris atlieka svarbią funkciją erdvėje.
Mes siūlome platų kilimų dizaino pasirinkimą tiek moderniems, tiek klaiskiniams interjerams, o kiekvieno iš gamintojų istorija užburia ir prilygsta meno kūrinio įsigyjimui.
Susipažinkite su mūsų „menininkais“.

Serge Lesage

 

Frédérique Lepers yra Serge LESAGE meno vadovas ir kolekcijų kūrėjas. Jis mėgsta derinti tradicijas su naujovėmis, spalvas ir medžiagas.
Jo slaptoji draugystė su architektūra, gamta ir žmogiškuoju elementu formuoja vaizduotę. Jo spalvų ir linijų jausmas suteikia kiekvienam kilimui savo asmeninę tapatybę.

Visi kilimai yra rišami vadovaujantis protėvių pavyzdžiu, kuriuos meistrai naudoja dirbtuvėse, esančiose Šiaurės Indijoje. Visi kilimai yra rankomis rišami pagal kilimų technologijas vertikaliose staklėse, taip pat rankomis puošti ant medvilnės drobės ar rankomis austi ant horizontalių staklių.

www.sergelesage.com

Toulemonde Bochart

 

Patirtis.

Dizainerių , kurie praleidžia valandų valandas, skirtas  kūrinių išgryninimui, kad išreikštų savo dabarties viziją.

Audėjų, su dideliu entuziazmu atnaujinančių savo protėvių technikas, atsižvelgiant į tradicijas.

Tikslumo siekis, kuris leidžia didžiuotis kūrinių kokybe.

Jau daugiau nei 40 metų Toulemonde Bochart ofisą sieja glaudus ryšys su gamybos dirbtuvėmis, kur nuolatos yra keičiamasi informacija apie  tradicijas ,modernizmo judėjimą bei ramybę, po ko seka evoliucinių kilimų pristatymas rinkoje.

www.toulemondebochart.fr

Nani Marquina

 

1987 m. Nani sukūrė nanimarquina, turėdama aiškų tikslą – suprojektuoti unikalius ir nenuoseklius rankų darbo kilimus, kuriais žmonės galėtų mėgautis.

Tai šeimos kompanija, pirmaujanti šiuolaikinių kilimų dizaino srityje; ieškant nuolatinių naujovių, rankų darbo metodų ir naujų medžiagų. Nanimarquina investuoja į prekės ženklo esmę, pabrėžia savo vertybes gaminant kokybiškus kilimus, kurie derina tradicines technologijas ir šiuolaikišką dizainą.

Bendradarbiavimas su tarptautiniais dizaineriais užtikrina įvairias temas ir eksperimentus su skirtingomis struktūromis, medžiagomis ir formomis. Rezultatas- kilimas kiekvienai erdvei ir emocijoms.

www.nanimarquina.com

CC-Tapis

 

cc-tapis- rankinio rišimo kilimai, pagaminti Nepale tibetiečių amatininkų. Rankinis rišimas yra labai sudėtinga gamybos technika, kai kiekvienas kilimo mazgas yra pagamintas rankomis. Cc-tapis kilimas gali būti iki 232 000 atskirų mazgų kvadratiniam metrui.

Ši kompanija didžiuojasi galėdama sakyti, kad sistemoje niekada nenaudojamos jokios mašinos, ir jie vis dar gamina kilimus taip, kaip jie buvo gaminami prieš šimtmečius.

www.cc-tapis.com