Apie mus

Mes mylime dizainą, nuolat juo domimės… Šiuolaikiški modernūs baldai, stilingi šviestuvai, jaukios užuolaidos, tapetai, audiniai – viskas namams ir visuomeninėms erdvėms.

Smagu, kai mūsų užsakovai tampa mūsų draugais. Nesame didelė prekybos kompanija, bet esame didelė draugų ir bičiulių šeima…

Mūsų siekis – nuolat džiuginti naujais atradimais ir deriniais, padėti atrasti netikėtus ir įkvepiančius sprendimus. Kaip ir jūs, norime, kad namai visada būtų jaukūs ir stilingi. Kokybė – bene svarbiausias visa jungiantis kriterijus – nuo skandinaviško stiliaus stalo iki baroko laikus menančio audinio užuolaidos…

Apie mus, Decosense

Dėmesingumas ne mažiau svarbus nei mūsų parduodamos prekės. Galime tai garantuoti, nes esame draugiška komanda. Kruopščiai atrinktas prekių kalatogas, greitis ir profesionalumas – mūsų stiprioji pusė.

Dirbame su pasaulyje gerai žinomomis kompanijomis. Turime daugiau nei dešimties metų patirtį. Todėl jei reikia, mielai patarsime. Padėsime išsirinkti tinkamus baldus, užuolaidas, šviestuvus ar dekorą.

Didelė patirtis užuolaidų srityje padės išvengti skaičiavimų ir matavimų. Palikite šiuos rūpesčius mums.

Mėgaukitės galutiniu rezultatu – stilingu ir Jums labiausiai tinkančiu interjeru!