• , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Dar daugiau 3D objektų Jūsų projektams

  Nepraleisk progos, sutaupyti laiko ir sukurti originalų objektą! Projektuoti dar niekada nebuvo taip lengva ir smagu. Dar vienas Italų dizaino atstovas TWILS – projektuojantis įvairaus stiliaus ir dizaino viengules ir dvigules lovas, bei minkštas dalis pristatė 3D lovų objektus, kuriuos galite parsisiųsti iš jų atsinaujinusio puslapio. Twils lovas galima projektuoti iš skirtingų audinių, taip pat yra […]

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Naujas Decosence salonas!

  DECOSENSE kolektyvas nori pasidžiaugti savo nauju salonu  ir nauja ekspozicija. Visada laukiame Jūsų su gera nuotaika, naujausiomis tendencijomis, papildyta ekspozicija, naujais gamintojais  bei begalo jaukia erdve. Mes visada pasiruošę  prisidėti prie Jūsų jaukių namų kūrimo. Dabar mes dar arčiau Jūsų – prie Domus Galerijos centrinio įėjimo!

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Nepraleiskite progos!

  Namai be užuolaidų – ne namai! Užuolaidos – tai viena svarbiausių namų interjero detalė. Kiekviename interjere užuolaidos ir audiniai kuria jaukumą – išskirtinį dizainą bei privatumu  alsuojantį interjerą. Nepraleiskite progos! Visą birželio mėnesį Decosense salone taikomos 15% nuolaidos visiems užuolaidų audiniams ir užuolaidų dizaino paslaugos – DOVANŲ. 

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense LIZZO naujų tedencijų pristatymas

  Garsaus audinių  gamintojo LIZZO atstovė atvyksta iš Ispanijos  pristatyti  naujų sezono tendencijų, apžvelgti naujų audinių kolekcijų, pasidalinti patarimais ir kūribiniu įkvėpimu.

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Nauja LIZZO audinių kolekcija „Holistic“

  Lizzo pristato savo naują  kolekciją „Holistic“, kuri įkvėpta žmogaus ir gamtos būties harmonijos. Audiniai išsiskiria savo spalvomis, tekstūra, kartu derinami žakardai, rankų siuvinėjimas ir spauda.

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Kviečiame į Houles seminarą

  Pavasarį pasitikime kartu su Houles Houles seminas kovo 7 d. 14.00 val. Pristatome vieną žymiausių prancūzų audinių, dekoro bei karnizų gamintoją HOULES, kurio rankų darbo šedevrai puošia Versalio rūmus, dvarus bei prabangiausius interjerus. Mylintys klasiką, tačiau puikiai derantys moderniuose interjeruose. Seminaro metu: Houles atstovas iš Prancūzijos pasakos apie karnizų tendencijas bei derinimą. Pristatys naujus audinius, […]

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Mineheart – kiekvienas daiktas lyg meno kūrinys

  Mineheart dizaino kompanija įkurta 2010 m., dizainerių Brendan Young ir Vanessa Battaglia. Pavadinimas „Mineheart“ įkvėptas Šekspyro citatos: „Mano akis ir širdis …“ simbolizuoja dvigubą aistrą; meilę tradicijoms ir vaizdui.

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Nauji draugai iš Danijos 101CPH

  101CPH –  Danijos dizaino kompanija įkurta 2017m., pristatanti išskirtinį, ilgaamžį ir šiuolaikišką dizainą.

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Stipriausi Lietuvoje

  Mums svarbus Jūsų pasitikėjimas, todėl norime kartu pasidžiaugti „Stipriausių Lietuvoje“ apdovanojimu.         

  Skaityti daugiau
 • , Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos, DecoSense Mad et Len- kvapų šedevrai iš Prancūzijos

  Mad et Len namų kvapų produkcija išsiskiria ypatingais kvapais bei rankų darbo pakuotėmis iš juodojo metalo.  Paslaptingi, rankomis maišomi kvapai, išgaunami iš organinių eterinių aliejų, pateikiami svaiginančių kvepalų, sojų vaško žvakių, lavos bei kitų akmenų pavidalu.  Pakuočių dizainas idealiai tinka bet kokiam interjerui dekoruoti. Kviečiame iš arčiau susipažinti su Mad et Len mūsų salone…

  Skaityti daugiau